Çevre Danışmanlığı

Çevre danışmanlığı hizmetimiz kapsamında liman tesislerinizin risklerini değerlendiriyor, etkili acil müdahale planları hazırlıyor ve çevresel uyumluluğunuz ve güvenliğiniz için profesyonel çözümler sunuyoruz.

Deniz Çevresinin Petrol ve Diğer Zararlı Maddelerle Kirlenmesinde Acil Durumlarda Müdahale ve Zararların Tazmini Esaslarına Dair Kanun kapsamında Kıyı Liman tesislerinin Risk Değerlendirmesi ve Acil Müdahale Planlarının hazırlanması; Petrol Sızıntılarında Kullanılacak Ekipmanlar: Acil müdahale planına göre kullanılacak malzeme ve ekipmanın belirlenmesi ve temini; Bariyer, Skimmer (Yağ Sıyırıcılar) Sorbent Pedler. Petrol Sızıntılarına Müdahale Yönetimi: Uzun dönemli servis kontratlarında, servis hizmeti verilen kurumun acil müdahale planlarının uygulanması ve takibi.

Profesyonel Çözüm Ortağınız.

Maris olarak sektördeki son gelişmeleri sürekli olarak takip ediyoruz ve bu gelişmeleri müşterilerimize daha yüksek kalite ve profesyonellikle sunabilmek için hizmetlerimize entegre ediyoruz.
Fiyat Teklifi Al
Image

Hızlı İletişim Formu

Görüş, öneri ve talepleriniz bizim için değerlidir. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için lütfen bize ulaşın.

Sayfayı Paylaş: