Başa Dön

Maris Deniz Çevre

Maris Deniz Çevre San. ve Tic. Ltd. Şti.

2007 yılından beri Petrolle Mücadele ekipmanların da tecrübeli bir kuruluş olan Maris Marine Environmental, ilk olarak petrolle mücadele ürünleri satan tedarikçi firmaların üreticisi olarak başladı. Daha sonra enerjisini kendi adına kullanmayı tercih etti. Şimdi yeni ürünlerimiz ve yeni vizyonumuzla daha güçlü ve daha sorunlara Çözüm odaklı çalışıyoruz. Maris şu anda petrolle mücadele ve deniz temizliği ekipmanlarının standart veya müşterinin spesifik istekleri doğrultusunda kendi adına, geniş Tecrübesiyle kolayca cevap verebiliyor. Mühendislerimiz ve ekibimiz üretimde ve petrolle mücadele konusunda çok iyi eğitilmiş olup bu sayede geniş bir perspektif den müşterilerimize ihtiyaçlarına ve sorunlarına kolayca cevap verebiliyorlar. Maris aynı zamanda Deniz Kirliliği müdahale ekipmanlarının yanında bu alanda özelleşmiş tekneler olan petrol kirliliğine acil müdahale teknesi, petrol kirliliği ve deniz çöpleri temizlik tekneleri imal ediyor. Eğer istenirse standart isteklere cevap verecek tekneler(aluminyum, çelik, fiberglas) veya müşterinin istekleri doğrultusunda spesifik teknelerde imal ettiği ürünler arasında. Maris olarak ilk prensibimiz “Güven” çünkü yaptığımız her ürünün üzerinde ismimiz yazıyor. “Çünkü Önemsiyoruz

Maris Dürüstlükte Öncülük

Dürüstlükte Öncülük

Maris Yenilikçi Mühendislik

Yenilikçi Mühendislik

Maris Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Maris Yüksek Kalite Üretim

Yüksek Kalite Üretim

Çevre Prensibimiz

Maris Olarak uzun yıllardır Küresel kimyasal kirliliğinin azaltılması üzerinde olumlu bir etkisi olan yenilikçi teknolojik ürünler geliştiren ve özel iyileştirme mekanizmaları sağlama konusunda ARGE çalışmaları yürüten çevre dostu bir kuruluş olarak parmakla gösteriliyoruz.

Kurumsal Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, sektörümüzdeki diğer kuruluşlar tarafından örnek alınan kurum olmak. Yurt içinde ve yurt dışında tüm müşterilerimize en yüksek kalitede ürünler sunmak.

Kurumsal Misyonumuz

Çalışanlarımızın refahını artırmak, ülke ekonomisine ve tedarikçilerimize katkı sağlamak, müşterilerimiz için çözümler üretmek, başarılı projeler gerçekleştirmek. Maris Marine Environmental ailesinin oluşturduğu sinerjiyi kuşaklar boyunca sürdürmek.

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı

European Maritime Safety Agency

International Maritime Organization

International Spill Control Organization

İMEAK Deniz Ticaret Odası

İstanbul Sanayi Odası

Bureau Veritas