Hakkımızda

Çevre koruma, deniz temizliği ve petrol kirliliği ile mücadele alanlarında öncü firmalardan olan Maris'in sektördeki uzmanlığını, kurumsal vizyonunu, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler ile sektörde nasıl fark yarattığını keşfedin.

Maris Deniz Çevre San. ve Tic. Ltd. Şti.

2007 yılından beri Petrolle Mücadele ekipmanların da tecrübeli bir kuruluş olan Maris Marine Environmental, ilk olarak petrolle mücadele ürünleri satan tedarikçi firmaların üreticisi olarak başladı. Daha sonra enerjisini kendi adına kullanmayı tercih etti.

Şimdi yeni ürünlerimiz ve yeni vizyonumuzla daha güçlü ve daha sorunlara Çözüm odaklı çalışıyoruz.

Maris Dürüstlükte Öncülük

Dürüstlükte Öncülük

Maris Yenilikçi Mühendislik

Yenilikçi Mühendislik

Maris Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Maris Yüksek Kalite Üretim

Yüksek Kalite Üretim

Maris şu anda petrolle mücadele ve deniz temizliği ekipmanlarının standart veya müşterinin spesifik istekleri doğrultusunda kendi adına, geniş Tecrübesiyle kolayca cevap verebiliyor. Mühendislerimiz ve ekibimiz üretimde ve petrolle mücadele konusunda çok iyi eğitilmiş olup bu sayede geniş bir perspektif den müşterilerimize ihtiyaçlarına ve sorunlarına kolayca cevap verebiliyorlar.

Maris aynı zamanda Deniz Kirliliği müdahale ekipmanlarının yanında bu alanda özelleşmiş tekneler olan petrol kirliliğine acil müdahale teknesi, petrol kirliliği ve deniz çöpleri temizlik tekneleri imal ediyor.

Eğer istenirse standart isteklere cevap verecek tekneler(aluminyum, çelik, fiberglas) veya müşterinin istekleri doğrultusunda spesifik teknelerde imal ettiği ürünler arasında. Maris olarak ilk prensibimiz “Güven” çünkü yaptığımız her ürünün üzerinde ismimiz yazıyor. “Çünkü Önemsiyoruz”

Çevre Prensibimiz
Maris Olarak uzun yıllardır Küresel kimyasal kirliliğinin azaltılması üzerinde olumlu bir etkisi olan yenilikçi teknolojik ürünler geliştiren ve özel iyileştirme mekanizmaları sağlama konusunda ARGE çalışmaları yürüten çevre dostu bir kuruluş olarak parmakla gösteriliyoruz.
Kurumsal Vizyonumuz
Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, sektörümüzdeki diğer kuruluşlar tarafından örnek alınan kurum olmak. Yurt içinde ve yurt dışında tüm müşterilerimize en yüksek kalitede ürünler sunmak.
Kurumsal Misyonumuz
Çalışanlarımızın refahını artırmak, ülke ekonomisine ve tedarikçilerimize katkı sağlamak, müşterilerimiz için çözümler üretmek, başarılı projeler gerçekleştirmek. Maris ailesinin oluşturduğu sinerjiyi kuşaklar boyunca sürdürmek.

Profesyonel Çözüm Ortağınız.

Maris olarak sektördeki son gelişmeleri sürekli olarak takip ediyoruz ve bu gelişmeleri müşterilerimize daha yüksek kalite ve profesyonellikle sunabilmek için hizmetlerimize entegre ediyoruz.
Fiyat Teklifi Al
Image

Hızlı İletişim Formu

Görüş, öneri ve talepleriniz bizim için değerlidir. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için lütfen bize ulaşın.

Sayfayı Paylaş: