Sıkça Sorulan Sorular

Maris'in hizmetleri ve ürünleri hakkında müşterilerimizin en sık karşılaştığı sorulara sunduğumuz detaylı yanıtları inceleyebilirsiniz.

Ekipman nasıl kiralanır?
Öncelikle ekibimizle iletişime geçerek ihtiyacınız olan ekipman listesini tarafımıza iletiniz. Kiralanacak ekipmanlar için stok kontrolü yapılır stokta olmayan ürünler için termin süresi belirlenir. Lütfen ekibimizle iletişime geçerek detaylı bilgi alın.
Hangi konularda eğitim alabiliriz?
Eğitim verdiğimiz bazı konular: Denizde Petrol Kirliliğini Önleme ve Müdahale etme eğitimleri. Yüzer atıkların temizlenmesi ve kirliliğinin önlenmesi eğitimleri. Petrol kirliliğini önleyici ekipmanların kullanım ve bakım eğitimleri. Eğitimler Türkçe veya İngilizce verilmektedir.
Petrol Kirliliğini Önleyici Ekipmanlar Hakkında Daha Fazla Nasıl Bilgi Alırım?
Bu konularda bize maille ulaşabilirsiniz: info@maris.com.tr Whatsapp destek hattımızdan bize mesaj atabilirsiniz. Yetkililerimiz en kısa sürede cevap vereceklerdir: Maris Whatsapp destek: 0552 322 16 77 Telefonla bize ulaşıp ürün uzmanlarımızdan biriyle görüşebilirsiniz: 0216 491 60 92

Profesyonel Çözüm Ortağınız.

Maris olarak sektördeki son gelişmeleri sürekli olarak takip ediyoruz ve bu gelişmeleri müşterilerimize daha yüksek kalite ve profesyonellikle sunabilmek için hizmetlerimize entegre ediyoruz.
Fiyat Teklifi Al
Profesyonel Çözüm Ortağı Maris Deniz Çevre Fiyat Teklifi Al

Hızlı İletişim Formu

Görüş, öneri ve talepleriniz bizim için değerlidir. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için lütfen bize ulaşın.

Sayfayı Paylaş: